Masz dość życia przeszłością?

Wchodzisz (lub tworzysz) relacje z nadzieją nowego powtarzając wciąż te same, stare błędy?

Tłumisz w sobie emocje w lęku przed reakcją innych (od czasu do czasu wybuchając) nie wiedząc jak tak naprawdę komunikować swoje potrzeby w związku i relacjach?

Tkwisz w iluzji, że „tak właśnie wygląda” każda relacja po latach czując się tak naprawdę jak… w klatce?

A może jako singiel – po bolesnym „nieprzepracowanym“ rozstaniu przyciągasz do swojego życia wciąż niewłaściwych partnerów/ki, które tylko utwierdzają Cię w przekonaniu, że lepiej być samemu/samej?

honorata rauss relationship coaching

Dzień dobry! Nazywam się Honorata Rauss i jestem kobietą w średnim wieku, w drugim długoletnim związku, który tak samo jak i pierwszy napotkał na kryzysy małżeńskie, z tą jednak różnicą, że w pierwszym związku nie podołałam unieść ciężaru tego kryzysu.

Rozstając się z pierwszym mężem nie zdawałam sobie sprawy, że zmiana partnera (inaczej ucieczka) bez dogłębnego poznania przyczyny kryzysu, bez nauczenia się siebie, swoich potrzeb i odwagi komunikowania ich jest jak zmiana partnera do tańca (gdy samemu nie umie się tańczyć) z nadzieją, że z nowym partnerem taniec będzie nam lepiej wychodził…..

Z moim obecnym mężem wchodziliśmy w nasz nowy drugi związek pełni euforii, zaufania i nadziei, że tym razem już wiemy o co w tym tańcu we dwoje chodzi i nie popełnimy takich błędów, które mogłyby zaszkodzić naszemu związkowi. Wydawało nam się, iż jesteśmy o wiele bardziej świadomi, dojrzali i gotowi na nową, wspólną drogę.

Z czasem okazało się, że świadomi i dojrzali byliśmy tak naprawdę tylko w tych obszarach, które nas w poprzednim małżeństwie szczególnie zraniły. Tutaj już dokładnie wiedzieliśmy, jakiego błędu już drugi raz nie popełnimy, gdzie nie pozwolimy na przekroczenie granic.

Teraz – z perspektywy czasu – wiemy, że w tamtym czasie powinniśmy byli postawić sobie o wiele więcej pytań, po to, aby odpowiadając na nie dokładnie uzmysłowić także sobie samemu, kim ja teraz tak naprawdę jestem, kim chcę być w przyszłości, jakie mam wartości, cele, czym jest dla mnie wolność, co oznacza dla nas życie w związku monogamicznym, gdzie dla kogo zaczyna się niewierność,  co rozumiemy pod pojęciem zaufanie, czym jest dla nas kontrola….Te i wiele innych pytań postawiliśmy sobie dopiero podczas przeżywania kryzysów małżeńskich i życiowych.

I to właśnie ta Moc Pytań, które zostały głośno postawione, które nie pozostały  bez odpowiedzi były i są dla mnie nadal największą siłą do działania i najlepszym motorem do zmiany swojego życia. I to właśnie pytania są moim narzędziem w pracy jako coachKA.

Poprzez zadawanie odpowiednich pytań pomagam moim klientom*ką spojrzeć na wszystkie perspektywy danego kryzysu, danego wyzwania i pomagam uzyskać jasność w podejmowaniu decyzji i w odróżnianiu prawdziwych motywów od „pseudo” motywów.

Moje wsparcie jest często jak oświetlenie latarką na te aspekty, które są u ciebie w tym momencie życia, może w tym chaosie emocji chwilowo niedostępne lub  zaciemnione.

Jestem mamą nastoletniego syna, a wchodząc w związek z moim obecnym mężem zyskałam w mojej rodzinie trójkę wspaniałych dzieci,  które w tej chwili są już dorosłe.

Moją podróż rozwoju osobistego rozpoczęłam krótko przed czterdziestką, a moimi głównymi inspiratorami byli i nadal są niemieccy mentorzy tacy jaki Laura Malina Seiler, Robert Betz, Veith Lindau oraz w obszarze związków miłosnych amerykańscy terapeuci tacy jak Esther Perel, John Gottman oraz coach Melanie Mittermaier.

Dziś żyję w szczęśliwym związku, w którym nadal wzrastam, ale przede wszystkim mam prawo żyć według swoich wartości, żyć swoim życiem, bez poczucia, że coś mnie omija, że cena kompromisów jest nieadekwatna do ceny jaką jestem gotowa zapłacić. Przestałam tylko funkcjonować jako matka, żona czy pracownica. Żyję pełnią życia, podejmuję odważne decyzje, nie boję się mówić NIE ani mężowi ani rodzinie, ani przyjaciołom bliższym czy dalszym. Dopiero teraz widzę, że tak naprawdę żyję, że teraz tak naprawdę kocham, że nie muszę już walczyć, że mój związek daje mi wszystko czego w danym momencie potrzebujeCzuję, że druga połowa życia jest o wiele piękniejsza niż ta pierwsza – bo wiem czego chce, bo nie mam poczucia, że ucieka mi dzień za dniem tylko, czuję każdy dzień, każdą chwile…doceniam i delektuję się nią.

NARESZCIE mam poczucie, że nie muszę już nikomu nic udowadniać, że nie muszę się dopasowywać, że mogę być w końcu sobą, które wypełnia mnie niezwykłym doświadczaniem spełnienia każdego dnia.

Dlatego utworzyłam Program Rebuild love: odbuduj miłość. To pełna transformacja dla związku bazująca na moim długoletnim, osobistym doświadczeniu w tworzeniu relacji oraz indywidualnego prowadzenia osób dotkniętych zdradą i kryzysem podczas sesji dla par- zarówno indywidualnych jak i procesów zmiany dla par jako certyfikowany coach.

Uwolnij się raz na zawsze od swoich przekonań, które blokują Twoje serce (a przed wszystkim umysł) przed prawdziwą miłością!
Przestań powielać te same zachowania i reakcje oczekując innych rezultatów. Nie czekaj aż ktoś Cię „uratuje”- to jest Twój czas, aby nareszcie uratować się sam/a!
Zapraszam Cię do 3-miesięcznej PEŁNEJ TRANSFORMACJI TWOJEGO ŻYCIA.

Rebulid love: odbuduj miłość

Dla kogo jest ten Program?

Program „Rebuild Love – Odbuduj miłość“ to trzymiesięczny program transformacyjny, Twoja podróż powrotna, podczas której odzyskasz zaufanie, pewność siebie, i poczucie własnej wartości. Niezależnie od tego, czy pragniesz odbudować długotrwały związek, zacząć wszystko od nowa, czy odnaleźć spełnienie jako singiel, ten program jest przewodnikiem ku głębszemu zrozumieniu siebie i swoich relacji oraz odkryciu przekonań, które do tej pory kształtowały Twoją rzeczywistość i oddalały Cię od poczucia spełnienia.

To pierwszy taki Program w Polsce w obszarze samoświadomości, który nie tylko pomoże Ci odnaleźć/odbudować miłość, ale i nauczy Cię jak ją pielęgnować w relacji ze sobą i swoim partnerem.

Osobiście przeprowadzę cię przez każdy etap niezależnie od tego jak bardzo wymagający będzie do przepracowania dla Ciebie: od podjęcia decyzji, rozpoznania prawdziwych powodów swoich życiowych decyzji, aż po konsekwentne wdrażanie ich w życie. 

Podejmując decyzję o zmianie już teraz i dołączeniu do przestrzeni Programu otrzymasz ode mnie nie tylko wskazówki teoretyczne, ale i wiedzę opartą na badaniach, moim doświadczeniu oraz pracy z klientami (jako single oraz w parach).

Odbuduj miłość: 3-miesieczna transformacja

Co otrzymasz dołączając do Programu?

Podczas 3-miesięcznej transformacji w powrocie do miłości:

Pomogę Ci lepiej zrozumieć Twojego partnera/partnerki, tego co się stało lub aktualnie dzieje w Twojej relacji, a tym samym uwolnić się od przeszłości i zacząć nowy etap życia bez powtarzania tych samych schematów

✅ Nauczysz się różnych narzędzi, jak zaakceptować to, czego nie możesz zmienić, czym jest pełna akceptacja i jak przeprowadzić w sobie proces za pomocą sprawdzonych metod empatii, wybaczania zdejmując kajdany przeszłości

✅ Przeanalizujemy wspólnie Twoją obecną sytuację bazując na oddzieleniu faktów od emocji, czego efektem będzie większa jasność przy podejmowaniu przez Ciebie decyzji

✅ Pomogę Ci ponownie poczuć życie i stworzyć równowagę między rutyną a przygodą w związku/życiu i pokażę Ci jak unikać „błędów” z przeszłości tu i teraz zamiast wyciągania wniosków gdy jest za późno

✅ Poznasz narzędzie „Koło Życia”, które jako niezbędne narzędzie obserwacji pomoże Ci (z pewnością po raz pierwszy tak namacalnie) zaobserwować wszystkie aspekty życia i ukierunkować na zmianę (trwałą, natychmiastową bez odkładania na później)

Zdefiniujesz minimum swoje 3 najważniejsze wartości i stworzysz cele życiowe, które są z nimi zgodne

✅ Wyznaczysz granice i zaczniesz żyć zgodnie z własnymi priorytetami bez poczucia strachu przed mówieniem NIE

✅ Dzięki mocy pytań, afirmacjom, modelu samochoagingu i narzędziom wybaczania/akceptacji odzyskasz swoją moc i stworzysz satysfakcjonującą relację, a tym samym satysfakcjonujące życie

✅ oraz otrzymasz gotowe skrypty dotyczące tego, jak możesz lepiej komunikować się (w sytuacji rozstania także ze swoim eks-) rozumieć swojego partnera/partnerkę lub sytuację, która Cię niepokoi, a tym zaprosić do swojego życia i serca więcej spokoju i satysfakcji NARESZCIE ruszając z miejsca!

Zacznijmy rozmowę tam, gdzie zazwyczaj zaczyna się milczenie...

Rebulid love: odbuduj miłość

Fundamenty transformacji:

📍To 3-miesięczny coaching, którego efektem końcowym jest przetransformowanie swojego życia i związku oraz ukierunkowany plan, jak wprowadzić teorię w życie bez wymówek i odkładania wszystkiego na później

📍Format wideo z całą niezbędną wiedzą na temat tego, jak krok po kroku skutecznie i pomyślnie pracować nad wyzwaniami dnia codziennego i prowadzić satysfakcjonujące życie

📍Wsparcie za pośrednictwem wiadomości tekstowych i głosowych

Oraz 10 indywidualnych 60-minutowych sesji coachingowych (dla pierwszych 10 osób) z bieżącym prowadzeniem dającym Ci poczucie „trzymania za rękę” i wspólnego odhaczania punktów z planu do Twojego wartościowego i pełnego życia- niezależnie gdzie zaczynasz poprowadzę Cię tam gdzie chcesz być!

rebuild love format programu

Transformacja Twojej relacji KROK PO KROKU w 3 miesiące

Poznaj konkretne treści w moim programie coachingowym „Rebuild love” dla par lub osób pojedynczych dotkniętych zdradą w związku:

01

Moduł pierwszy – faza szoku i niedowierzania

Dlaczego doszło u was w związku oddalenia się i lub w efekcie do zdrady  – zrozumienie tego co się stało i dlaczego opierając się na czterech fazach w związku przez które przechodzi każda relacja miłosna

Udostępnione materiały:

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy, w którym zajmiesz się mentalnie tym jakie fazy macie za sobą, w jakiej teraz jesteście i jak możecie czerpać siły z tego co już razem zbudowaliście 

Ty jesteś wystarczający*a – odbudowanie poczucia własnej wartości

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy Superman/woman Pose
 •   z konkretnymi ćwiczeniami dotyczącymi pewności siebie, odbudowania poczucia własnej wartości

Przejęcie odpowiedzialności i znalezienie głębszego sensu w tym co się stało

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy z konkretnymi pytaniami dotyczącymi znalezienia głębszego sensu w tym co się stało
 • Kompas wartości- arkusz do pracy dotyczący systemu wartości – jakie mam i rozpoznanie czy są sprzeczne z tym jak do tej pory żył*am

02

MODUŁ DRUGI – Złość I CHęć ZEMSTY

Model samochoachingu – jak możesz nauczyć się radzić sobie ze swoimi uczuciami i chaosem myśli i jak możesz sam nauczyć się dzięki temu modelowi rozwiązywać efektywnie swoje problemy

 • Video wyjaśniające jak działa model samochoachingu
 • Arkusz do pracy, z którym możesz pracować aby rozwiązywać swoje wyzwania/trudności w związku

Pozwalam sobie czuć swoje emocje 

 • Video tematyczne 
 • Power talk

Uczenie się słuchania a nie „przesłuchiwania”

 • Video tematyczne 
 • Arkusz do pracy – lista pytań, które pomoże ci zbliżyć się do partnera*ki a nie tylko go obwiniać

03

MODUŁ TRZECI – ROZCZAROWANIE – poszukiwanie prawdziwej przyczyny zdrady

Postrzeganie wielowymiarowe – jak sobie poradzić z rozczarowaniem wobec siebie/partnera*ki 

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy z pomocnymi pytaniami, które dadzą ci jasność czym i dlaczego jesteś tak naprawdę rozczarowany

Jak „zresetować” mózg i pozbyć się obrazów w głowie

 • Video tematyczne 
 • Arkusz do pracy – jak zrobić reset w głowie 

Identity Loops / Koło życia / Kompas wartości – rozpoznać prawdziwą przyczynę i źródło zdrady 

 • Video tematyczne 
 • Arkusz do pracy – poszukiwanie prawdziwych przyczyn i źródeł zdrady

04

MODUł CZWARTY – DECYZJA KRÓTKOTERMINOWA

Sztuka podejmowania decyzji  i jak uzyskać jasność jaką masz podjąć…

6 mentalnych potrzeb każdego człowieka – zrozumienie i rozpoznanie tego, czego zabrakło w twoim związku 

 • Video tematyczne 
 • Arkusz do pracy – ćwiczenie: „Szklanka do połowy pusta/pełna?”, czyli czego potrzebujesz – i dlaczego partner*ka nie może ci tego dać

Twoje wewnętrzne „motory”, które cię napędzają ale i doprowadzają do wewnętrznych konfliktów

 • Video tematyczne 
 • Arkusz do pracy – jak zrobić reset w głowie 

05

MODUł PIĄTY – TWORZENIE NOWEJ NADZIEJI. ROZPOZNANIE PROBLEMÓW JAKIE CIĄŻYŁY NAD ZWIĄZKIEM NA DŁUGO PRZED ZDRADĄ

Pokonać przeciwności losu 

 • Video tematyczne 

Emocje i komunikacja w relacji 

 • Video tematyczne 
 • Arkusz do pracy – skrypt dobrej komunikacji w relacji 

Powrót intymności i seksu  w związku; inicjowanie bliskości 

 • Video tematyczne 

06

MODUL SZÓSTY –POWRÓT DO CODZIENNOśCI

Jak wrócić do codzienności – patrzenie wstecz a nie do tyłu. Jak nie wpaść znów w sidła starych przekonań funkcjonowania i jak stawiać granice 

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy – pytania do refleksji 

Przełom – balans pomiędzy naciąganiem, sztywnymi regułami, rutyną a przygodą

 • Video tematyczne 
 • Arkusz do pracy – jakie są wasze nowe zasady w związku

5 języków miłości – czy znasz swój i swojego partnera/ki? 

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy – rozpoznanie swojego własnego języka miłości i języka swojego partnera/ki 

07

MODUL SIÓDMY – ZWĄTPIENIE - zderzenie z rzeczywistością

4 niebezpieczne zachowania, które doprowadzają do upadku relacji miłosnych i jak ich uniknąć

 • Podcast 
 • Arkusz ćwiczeń, który pomoże ci rozpoznać „niebezpieczne” zachowania w waszym związku 

4 elementy / czynniki szczęśliwego związku każdego dnia

 • Video tematyczne 
 • Arkusz do pracy – aspekty balansu w relacji miłosnej 

(Współ-)zależność emocjonalne od partnera*ki 

 • Video tematyczne 

08

MODUł ósmy – wybaczenie / przepracowanie

PRAWDZIWE Wybaczenie – pozbycie się iluzji i zyskanie umiejętności zarządzania emocjami– na poziomie serca i umysłu

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy na poziomie kognitywnym – bazujący na modelu „The Work” Katie Byron
 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy na poziomie kognitywnym – tutaj będzie bazą model „The Work” Katie Byron

Ostateczne przepracowanie zdrady – kryzysu – nie musisz wierzyć każdej myśli, która pojawia się u ciebie w głowie 

 • Video tematyczne
 • MP3 – medytacja – wybaczenie na poziomie serca 
 • MPS – Powertalk – motywacyjny talk do słuchania w chwilach zwątpienia 
 • Arkusz do pracy nad przebaczeniem – jak ciężki jest twój bagaż, który nosisz?

Pozostałe strategie dotyczące przepracowania zdrady 

 • Video tematyczne

09

MODUł dziewiąty – odzyskanie zaufania

Odzyskaj zaufanie – powody logiczne

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy na poziomie kognitywnym

Odzyskanie prawdziwego zaufania 

 • Video tematyczne
 • MP3 dotycząca odzyskiwania zaufania u źródła

Koło życia – jakie obszary swojego życia ciągle jeszcze zaniedbujesz i jak uporządkować swoje pragnienia z planem ich realizacji

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy – rozpoznanie tych obszarów w twoim życiu, w którym chcesz czuć się bardziej spełniona*y

Blokujące wewnętrzne przekonania – jak je przetransformować i odblokować limitujące cię schematy 

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy – rozpoznanie tych przekonań w twoim życiu, które cię blokują i zamienienie ich na nowe
 • Medytacja/Power talk wspierające odblokowanie wewnętrznych przekonań 

10

MODUł DZIESIĄTY – NOWY CUDOWNY POZIOM TWOJEGO ŻYCIA I TWOJEJ RELACJI MIŁOSNEJ LUB RELACJI DO SAMEJ/SAMEGO SIEBIE

Szczęśliwi/a/y jak nigdy dotąd – refleksje dotyczące co oznacza dla ciebie prawdziwa miłość, spełniony związek, zaufanie. Wyciągnięcie lekcji z tego co było i codzienna praktyka dbania o siebie

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy – dowody sukcesu, doceń to co osiągnął*ś

Twoja osobista podróż jako bohater*ka – doceń siebie i bądź z siebie dumny*a!

 • Video tematyczne – Hero’s journey
 • Arkusz do pracy – siła rezyliencji, sięganie po zasoby jakie masz. Docenienie i uszanowanie tego co przetrwał*ś / przetransformował*ś!

Świadomość i uważność w związku

 • Video tematyczne
 • MP3 – medytacja 

Wdzięczność i szacunek 

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy – wdzięczność

 Zakończenie / podsumowanie 

 • Video tematyczne
 • Arkusz do pracy – żyję znowu i jestem otwarta/y na cuda świata
 • MP3 – medytacja odwagi 
***TYLKO DO 28 kwietnia do godziny 20:00 oferta specjalna**

Udział w Programie Rebuild love: odbuduj miłość

cena regularna 2 699 €

Dostęp do Programu: 2600€

Dostęp do Programu + ⭐️ Pakiet VIP tylko do 28.04

🎁 Dodatkowo BONUS ⭐️ Pakiet VIP⭐️:
dla pierwszych 10 osób: 10 Sesji Coachingowych zamiast 4 + 12 Sesji Grupowych 1:1

Jeśli chcesz „wrócić do miłości“ po zdradzie, kryzysie i mieć spełniony i szczęśliwy związek, nie zmieniaj (jeszcze) partnera/ partnerki  – zmień najpierw siebie, swoje przekonania, stań w swojej prawdzie! 

Nie czekaj aż samo się wyleczy – same leczą się tylko małe rany i małe nacięcia na skórze… duże rany potrzebują uwagi i wyleczenia…

Zaczynamy już 30 kwietnia!

Do zobaczenia w Programie.

Z serca,

Honorata